string(2) "25"

Urządzenia do podnoszenia

Podnośniki zębateWciągniki linowePodnośniki z dźwignią
Wciągniki łańcuchoweWciągniki przejezdneWózek jednobelkowy
Wciągarky linoweWciągnik pneumatycznyHydraulika
Wciągniki linoweBloczki murarskieUrządzenia do zawieszania ZZ
Klin mechanicznyBloczek litySprzedaż dodatków

Urządzenia do podnoszenia służy do podnoszenia, pociągania, ewentualnie ściskania ciężarów w warunkach, gdzie jedynym źródłem siły napędowej jest człowiek. Duża niezawodność eksploatacyjna i prostota stosowania. Szerokie spektrum wytwarzanych wersji o różnych wymiarach i nośnościach umożliwia dobranie optymalnego urządzenia do pokrycia Państwa potrzeb.

Dzisiejszy niezależny Wydział urządzeń do podnoszenia i samozamykaczy oferuje wyroby dla budownictwa i firm montażowych, serwisowych i transportowych. Wszędzie tam, gdzie potrzeba coś podnieść, opuścić, uwolnić, przenieść albo podłożyć, na pewno można wykorzystać jeden z naszych wyrobów.
Do najważniejszych należą podnośniki zębate z zakresem nośności od 2,5t do 20t, podnośniki dźwigniowe z nośnościami od 0,5t do 6,3t. Dalszymi wyrobami firmy BRANO są wciągarki linowe z nośnościami od 0,8t do 3,2t z linami o długości 10, 20, 30 i 40m, wciągniki linowe i wciągniki łańcuchowe z nośnościami od 250kg.
Wymienione ostatnio wyroby produkuje się też w wersji przejezdnych wciągników łańcuchowych, wykonywanych nawet do nośności 20t. Oprócz standardowej długości łańcuchów można dobrać różne wysokości podnoszenia zgodnie z wymaganiami klienta.
Ulubionym wyrobem nie tylko w budownictwie, ale i w przemyśle są bloczki murarskie dostarczane w pięciu wykonaniach (z hakiem, okiem albo regulowanym trzpieniem łańcuchowym) i urządzenia do zawieszania korzystające z różnych profili do stacjonarnego zawieszania urządzeń dźwigowych albo innych urządzeń.
Jak widać, asortyment urządzeń do podnoszenia BRANO jest naprawdę szeroki i zaspakaja potrzeby różnych klientów. Ważną częścią produkcji urządzeń do podnoszenia jest ich jakość. Gwarancją jakości są przyznane certyfikaty ISO 9001, TS 16949 i środowiskowy certyfikat ISO 14001.